1. Завантажуй програму-клієнт µTorrent (сайт програми)
2. Шукаєте потрібний вам реліз.
3. Завантажуєте .torrent - файл до себе.
4. Відкриваєте .torrent-файл у програмі µTorrent.
5. Завантажуєте реліз до себе.

Вітаю Вас Гість RSS

Вівторок, 21.05.2019, 18:47
Головна » Статті » Ми в роботі =)

Доктор Хто 06х01 (І частина розповіді)
Пані та панове!
Ви маєте честь читати перший випуск з рубрики "Ми в роботі =)". Мета цієї рубрики - розповісти про так, як минув наш день, що ми встигли зробити ну і які в нас плани на завтра.

Отож сьогодні (1 червня) у міжнародний День Захисту Дітей (у нас вся команда має < 18 років =)) та перший день літа ми не покладаючи рук працювали над 1 серією 6 сезону Доктора Хто. давніше ми підготували субтитри без яких нікуди та записали голос доктора (вгадайте хто його озвучує. Я =)). Що означає підготували? Те, що доріжка з укр. озвучкою реплік доктора була ВЖЕ ДАВНО готова.

Але цей проект буде новим у нашій практиці оскільки:1. Це англійський СЕРІАЛ; 2. Він йде 43 хв.!!!; 3. Це буде ШЕСТИголоска!!!(чотири чоловічі голоси та два жіночі). У першій серії ви почуєте АЖ ЧОТИРИ нові голоси ну і два вам відомі(Vinni Vodka та я, PhilosophUA). Сьогодні я, як звукорежисер, планував записати голоси дівчаток, але виявилося, що 45 хв - це вам НЕ жарти, тому записав лише голос Водки.

Завтра ж з 9 години озвучуватимемо 2-ий жіночий, на 12 год. - один хлопець до мене прийде (звучимо в мене на хаті, бо в мене тут апаратура й комп'ютер) а потім на 2 ще двоє ну і так далі. Так що побажайте удачі.


Категорія: Ми в роботі =) | Додав: PhilosophUA (01.06.2011)
Переглядів: 439 | Коментарі: 1 | Теги: Ми в роботі =) | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1 FullMetalBoy  
Я Старався надіюсь комусь сбодобається biggrin

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]